Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Obchodný priestor - Sečovce

Dobrá lokalitaIhneď voľný
875 m2
1 500,-
KódTT 148
Druh ponukyPrenájom, Rodinný dom, Obchodné priestory
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Sečovce
Výmera875 m2
Počet izieb4

Ponúkame na prenájom pekný obchodný priestor s možnosťou bývania na Obchodnej ulici v meste Sečovce. Vďaka svojmu umiestneniu na trase Košice – Michalovce ponúka ideálne možnosti pre prosperujúcu prevádzku s množstvom zákazníkov.  Nehnuteľnosť je možné aj kúpiť a následne prenajímať, na liste vlastníctva je vedená ako rodinný dom, takže je možnosť financovania aj hypotekárnym úverom. Cena pri kúpe je 149 990€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Jedná sa o priestranný jednopodlažný dom, s možnosťou vytvorenia viacerých obchodných prevádzok, prípadne prevádzky s bývaním. Je rozdelený na 2 samostatné časti, každá s dvoma samostatnými vchodmi. Dom je po staršej čiastočnej rekonštrukcii (plastové okná, dlažba, z časti vymenená elektroinštalácia) so zastavanou plochou cca 200 m2.

Dom je postavený v strede mesta na ideálnom rovinatom pozemku, ktorý tvorí zastavaná plocha a nádvorie s výmerou 584 m2 a záhrada s výmerou 291m2.  Dom je napojený na elektrinu, kanalizáciu a vodovod, plyn je dočasne odpojený. Konštrukcia je murovaná, strecha je z falcovaného plechu, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, je zachovaný aj komín na napojenie vykurovacieho telesa na tuhé palivá.

Dispozíciu ľavej strany domu tvoria: menši obchodný priestor, zádverie s kotlom a bojlerom, skladové miestnosti a WC. Pravú časť tvorí veľký obchodný priestor, WC, kúpeľňa a miestnosti na skladovanie s možnosťou rekonštrukcie na bývanie či vytvorenie ďalšej prevádzky. Na pozemok je možné sa dostať aj osobným autom cez bránu priamo z ulice. Za domom sa nachádza záhrada a plechová búda na skladovanie.


Svojou dispozíciou, kvalitou stavby a umiestnením ponúka tento dom ideálne miesto na podnikanie.

Užitková plocha nehnuteľnosti200 m2
Výmera pozemku875 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Typ strechysedlová
TerasaNie
Oknáplastové
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Typ pozemkurovina
Druh parkovaniaverejné parkovanie, vo dvore
Počet WC2
Obchodná zónaPotraviny, Obchodné centrum, Fast Food, Lekáreň
Dopravné spojenieAutobusová stanica
Verejné inštitúcieJasle, Materská škola, Základná škola, Zdravotné stredisko, Kostol

Ak Vás zaujala táto ponuka alebo máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

* označené polia sú povinné

 
© OPEN real, s.r.o. | vytvorilo a spravuje Tvorba webstránok a eshop aplikácií na mieru webio