Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Rodinný dom - Štefanovce

Predané
5902 m2
103 000,-
KódTT 142
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaPrešovský kraj, Vranov nad Topľou, Štefanovce
Výmera5902 m2
Počet izieb3

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný rodinný dom v obci Štefanovce, vzdialenej len zhruba 15 km od mesta Vranov nad Topľou a zhruba 20 km od Vodnej nádrže Veľká Domaša.

Jedná sa o priestranný jednopodlažný dom, z veľkej časti podpivničený, s možnosťou obytného podkrovia. Je postavený cca v roku 1965, po čiastočnej rekonštrukcii so zastavanou plochou 230 m2. Úžitková plocha aj s hospodárskymi priestormi a garážou predstavuje viac než 300 m2. Obytná plocha po rekonštrukcii podkrovia môže dosahovať cca 150 m2.

Dom je postavený na ideálnom rovinatom pozemku, na okraji obce, vedenom ako zastavaná plocha a nádvorie s výmerou 1284 m2. Predmetom predaja sú aj ďalšie 2 mierne svahovité parcely s potenciálom výstavby, vedené ako orná pôda s celkovou výmerou 4427m2.  Dom je napojený na elektrinu, voda z vlastnej studne, žumpa (obec je bez kanalizácie a vodovodu). Dom je murovaný z kombinácie kameňa a tehly. Na dome sú plastové okná, nová plechová strecha, kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivá. Dispozícia domu tvoria: chodba (so schodiskom do pivnice, prístupom na terasu a výlezom do podkrovia), zádverie, kuchyňa, dve spálne a priestranná kúpeľňa s WC. V pivnici je umiestnený kotol, bojler a množstvo priestoru na skladovanie. Na pozemku sa nachádza taktiež letná kuchynka s ďalšou obytnou miestnosťou a garážou a veľká stodola.


Svojou dispozíciou, kvalitou stavby a príjemným okolím ponúka tento dom ideálne bývanie pre rodinu, ktorá preferuje kľudnejšie prostredie pred ruchom väčšieho mesta s dobrou a rýchlou dostupnosťou do Vranova nad Topľou. V obci sa nachádza autobusová zastávka a kostol. Susedná obec Tovarné ponúka občiansku vybavenosť v podobe obchodu, pohostinstva, školy, škôlky, zdravotníckeho zariadenia, futbalového ihriska.. Cena je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Užitková plocha nehnuteľnosti300 m2
Výmera pozemku5902 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kamenná
Typ strechysedlová
TerasaÁno
Oknáplastové
Ostatnépivnica, sklad, kuchynka
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, studňa, žumpa
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkurovina
Druh parkovaniagaráž, vo dvore
Spôsob kúreniatuhé palivo
Polohapri lese
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieKostol

Ak Vás zaujala táto ponuka alebo máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

* označené polia sú povinné

 
© OPEN real, s.r.o. | vytvorilo a spravuje Tvorba webstránok a eshop aplikácií na mieru webio