Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Jedinečná investičná príležitosť - Hayat Island - Spojené arabské emiráty

Dobrá lokalitaTOP ponukaIhneď voľný
232 m2
560 000,-
KódKM 130
Druh ponukyPredaj, viac izbové, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I
Výmera232 m2
Počet izieb5

Máme pre Vás jedinečnú investičnú príležitosť - ponúkame Vám na predaj villy v čoraz viac žiadanej a stále rozvíjajúcej sa destinácii, v ktorej cena nehnuteľností vzrástla za posledné 2 roky o cca 35%, nachádzajúcej sa iba 93km od najväčšieho mesta Spojených arabských emirátov - Dubaja. Jedná sa o projekt Marbella villas postavený na samostatnom ostrove Hayat Island s vlastnou infraštruktúrov. V ponuke sú už komplet hotové villy (v stave štandardu, aj s kuchynskou linkou) - pripravené na odovzdanie s minimálnou výmerou 232m2. Ide o 5, 6, 7 a 8 izbové villy so 4 kúpeľňami, dvojgarážou + 2 vonkajšími parkovacími miestami v tesnej blízkosti súkromnej pláže, Interkontinentálneho 5* hotela, nákupného centra Al Hamra mall a golfového resortu. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť tohto súkromného uzavretého rezortu - fitness centrá, detské ihriská, bazény, súkromné pláže, kaviarne, reštaurácie, promenády, parky, komunitné centrum atď. 

Veľkou výhodou je developerom pripravený tzv. "payment plan", pri ktorom si kupujúci može zvoliť spôsob splácania ceny nehnuteľností až na 5 rokov, pritom vlastníkom sa stane už pri podpise zmluvy a zaplatení 20% z ceny nehnuteľností. 

O komplet celú agendu súvisiacu s kúpou vybraných nehnuteľnosti, ich dozariadením a následným prípadným prenajatím sa postaráme my prostredníctvom kolegu nachádzajúceho sa priamo na mieste, ktorý je v úzkom kontakte priamo s developerom. 

V ponuke máme aj ďalšie, tzv. "off plan" projekty bytových domov, ktoré budú dostavané približne koncom roka 2024, ide o bytové domy s 2-3 izbovými bytmi od 71m2 + balkón od cca 210.000,-€.

V prípade záujmu Vám vieme ukázať aktuálne videá z danej oblasti a brožúry jednotlivých projektov. Pre viac info nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky. 

 

Užitková plocha nehnuteľnosti222 m2
Stav objektunovostavba
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domuradová zástavba

Ak Vás zaujala táto ponuka alebo máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

* označené polia sú povinné

 
© OPEN real, s.r.o. | vytvorilo a spravuje Tvorba webstránok a eshop aplikácií na mieru webio