Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Chata - Čermeľské prielohy - Chmelníky - Kavečany

Chata - Čermeľské prielohy - Chmelníky - Kavečany

Dobrá lokalitaTOP ponukaIhneď voľný
Chata - Čermeľské prielohy - Chmelníky - Kavečany
393 m2
44 900,-
KódVM 145
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice I
Výmera393 m2

Ponúkame na predaj peknú, južne orientovanú záhradu s chatkou v atraktívnej lokalite Čermeľské prielohy, časť Chmelníky, kat. úz. Kavečany.

Drevená chatka vo výlučnom vlastníctve (v 1/1-ne v pomere k celku) – skolaudovaná ako „záhradkárska chata“ s vlastným súpisným číslom je postavená na betónovo-kamennom základe, ktorý je odizolovaný. Výmera chatky je spoločenská miestnosť - 16m2, kuchynka - 5m2, veranda - 8m2 a pivnica - 5m2. Stavba prešla v roku 2016 rekonštrukciou:

  • má vymenené plastové, resp. drevené okná,
  • nové zateplené obvodové steny tatranským profilom,
  • tatranským profilom odizolovanú šikmú strechu pokrytú vlnitým plechom,
  • nové interiérové dvere,
  • v izbe a v predizbe je plávajúca podlaha,
  • vymenená medená elektroinštalácia,
  • nová vstupná brána na pozemok.

Pre pozemok a v chatke je zavedená elektrina s vlastným elektromerom na pozemku. Vykurovanie chatky je zabezpečená cez elektrické kachle. Na pozemku je príjem 5G mobilnej siete.

 

K dispozícii je príjemná vonkajšia zastrešená veranda s drevenou podlahou a suchá pivnica. Za chatkou sa nachádzajú IBC nádoby na zachytávanie úžitkovej vody zo strechy s celkovou kapacitou tritisíc litrov, ktorá je zvedená ku domu/záhrade a taktiež vonkajšie chemické WC.

Právne riešenie pozemku v danej lokalite – každý vlastník pozemku na danej ulici má podiel na spoločnom pozemku pre celú ulicu o veľkosti „C“ parcely, ktorú má oplotenú – v tomto prípade ide o Záhradu o výmere 393m2, ktorá je kompletne oplotená s výsadbou okolo plota, čím zabezpečené súkromie od susedov. Pozemok s rozmermi 16,40m x 24m je svahovitý s kaskádami zabezpečujúcimi možnosť výsadby rastlín.

Priamo k pozemku vedie spevnená cesta. Možnosť parkovania na vlastnom pozemku za zatvorenou bránou pre 2 autá, ktoré je taktiež možné odparkovať cca 30m od chaty na lúke.

Lokalita tejto chatky sa považuje za vyhľadávanú rekreačnú oblasť v rámci regiónu, ktorá ponúka tiché prostredie bez nadmerného hluku a prachu, vhodné pre relax, šport, turistiku, hubárčenie atď.

Užitková plocha nehnuteľnosti34 m2
Výmera pozemku393 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbydrevená
Typ strechysedlová
Oknáplastové
Ostatnépivnica
Rozmery pozemku16,40 x 24 m
Druh pozemkuzáhrada
Typ pozemkusvahovitý
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vlastný ohrev
Spôsob kúreniainé
Polohapri lese
Využitiesezónne
Počet WC1
Počet parkovací­ch miest2

Ak Vás zaujala táto ponuka alebo máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

* označené polia sú povinné

 
© OPEN real, s.r.o. | vytvorilo a spravuje Tvorba webstránok a eshop aplikácií na mieru webio