Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Kancelária na Hrnčiarskej ulici č. 3

Od 1.1.2021 sídlime výhradne v srdci Starého mesta Košíc, na Hrnčiarskej ul. č. 3, ktorá je považovaná za najkrajšiu ulicu v meste. Táto poloha je vynímočná predovšetkým pre našich klientov, ktorým umožňuje jednoduchý presun na dôležité miesta. Priestory na Hrnčiarskej ulici ponúkajú okrem historického nádychu, keďže ide o národnú kultúrnu pamiatku, aj pohodlné a príjemné prostredie pri zabezpečovaní komplexného právneho servisu.

Bytový dom Hrnčiarska č. 3

Bytový dom Hrnčiarska č. 3

Priestory: Zasadačka č. 1

Priestory: Zasadačka č. 1

Priestory: Zasadačka č. 2

Priestory: Zasadačka č. 2

Mapa - Hrnčiarska ul. č. 3

Mapa - Hrnčiarska ul. č. 3

  • „S kanceláriou Open Real mám výbornú skúsenosť a neváhala by som sa na nich opäť obrátiť v budúcnosti. Pri kúpe bytu mi ochotne odpovedali na všetky moje otázky, vyšli mi v ústrety či už pri obhliadkach alebo pri dokumentácii týkajúcej sa bytu a vždy dodržali to, na čom sme sa dohodli. Byt som si u nich rezervovala v čase, keď v ňom ešte len...”

    Zuzana Hennache

© OPEN real, s.r.o. | vytvorilo a spravuje Tvorba webstránok a eshop aplikácií na mieru webio